📮Освітній омбудсмен!

Хто це, що це та навіщо нам ця людина?🤔

Чи стикались ви з ситуаціями диктаторського відношення викладачів до студентів, корупції в університеті чи звичайного неправомірного ставлення до себе з боку викладачів❓

Так от, саме ця людина – наразі Росинський Андрій Валерійович – допоможе нам захистити права та академічні свободи здобувачів вищої освіти!

Звичайно, ми і самі чудово знаємо свої права та здатні стати на захист самих себе в разі потреби, але ця людина має за собою не лише знання про закони прописані в конституції України та інших правових актах, а й владу діяти в умовах несправедливого відношення до студента.

«Освітній амбудсмен має бути додатковим містком комунікації між здобувачами і викладачами та адміністрацією університету, зокрема в контексті забезпечення прав і свобод учасників освітнього процесу» – наголосив ректор КНУБА.

📲Як звернутися до такої людини звичайному першокурснику, який навіть не тямить в якому корпусі їдальня?

Все дуже просто!💡

Ми з вами вже навчилися писати звернення, а отже залишилось лиш відправити його на електронну скриньку: ombudsman@knuba.edu.ua або ж особисто звернутися до нього.📩

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux